Registreren

Belgacom en Telenet strijden om het huis van de toekomst

24 januari 2012, 15:04

Belgacom en Telenet strijden om het huis van de toekomst

Het huis van de toekomst moet van op afstand bestuurd kunnen worden. Maak u geen zorgen meer of u de lichten hebt gedoofd of het koffiezetapparaat hebt uitgeschakeld, u zal dat allemaal kunnen regelen met één muisklik. Belgacom en Telenet willen op dit 'slimme elektriciteitsnet' inspelen.

De twee bedrijven zullen zich binnenkort niet meer enkel focussen op telefonie, internet of televisie. Zij willen zich een plaatsje toe-eigenen in het huis van de toekomst. Dit 'slimme' huis zit propvol domotica. Domotica is natuurlijk niets nieuws. Maar wanneer u alle huishoudapparaten kan bedienen via het internet, is dat een ware revolutie.

Via een website kan u dan op een persoonlijke website en daar de instellingen van uw huis beheren. Belgacom en Telenet willen in dit netwerk een centrale rol spelen en de verbinding tussen alle toestellen verzekeren. Een breedbandverbinding is daarbij van vitaal belang. De ontwikkeling van deze technologie zal wel niet door Belgacom of Telenet zelf gebeuren.

Beeld: Photo News






 


Reacties

geen reacties

Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.


inloggen / registreren

TIP!

Meest gelezen

7.990 euro voor weekje logeren in Italiaanse villa Karel De Gucht

7.990 euro voor weekje logeren in Italiaanse villa Karel De Gucht

Karel De Gucht heeft een prachtige villa in Toscane gekocht. Maar wanneer de Open...



Zo creëer je een pollenvrije tuin

Zo creëer je een pollenvrije tuin

Ook mensen met hooikoorts kunnen volop genieten van hun zomerse tuintje. Britse...



Herman Van Rompuy mag buitenverblijf niet meer verhuren "wegens veiligheidsredenen"

Herman Van Rompuy mag buitenverblijf niet meer verhuren

Karel De Gucht verhuurt zijn buitenverblijf in Toscane als hij er zelf niet...







Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be