"Light chocolade bestaat niet"
20 augustus 2010, 12:54Heel wat merken komen met nieuwe soorten lightsnacks op de proppen. Zelfs de aloude Twix brengt in Groot-Brittannië een lightvariant op de markt. Maar bestaat er wel zoiets als light snacken?
"Alle lightsnacks bevatten nog steeds rond de 200 calorieën, wat veel te veel is voor een kleine snack. Je kan veel beter genieten van een stukje chocolade dan je te storten op al deze lightproducten", vertelt dieetexperte Fiona Hunter tegen de Britse krant Daily Mail.
Volgens de krant staat op de Twix Fino, de lightversie van de bekende snack, te lezen dat het goedje slechts 94 calorieën bevat. Een pak minder dan de 246 calorieën van de oude Twix. Op de achterkant van de verpakking staat echter in kleine lettertjes te lezen dat het 94 calorieën per reepje betreft. Een pakje Twix Fino telt dus nog steeds 188 calorieën.
Volgens hetzelfde onderzoek van Daily Mail is Milky Way de enige snack die weinig calorieën bevat. Zo zitten er in een reep maar 98 calorieën, maar "door zijn zeemzoete smaak is het eerder iets voor kinderen".











Reacties
geen reacties
Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.
inloggen / registreren