Registreren

Mélanie Thierry nieuwe uithangbord Yves Saint Laurent

19 maart 2010, 08:28

Mélanie Thierry nieuwe uithangbord Yves Saint Laurent

Actrice en model Mélanie Thierry wordt het uithangbord van het nieuwe parfum van het modehuis Yves Saint Laurent. Thierry zou volgens YSL een "verontrustende vrouwelijkheid" uitstralen.

Dit najaar komt YSL op de proppen met een nieuw parfum, het geurtje moet een aanvulling worden op de parfums Parisienne en Opium.

"Mélanie Thierry straalt een verontrustende schoonheid en vrouwelijkheid uit. Ze lijkt zowel naïef als passioneel, gedetermineerd, gevoelig, sensueel, onzeker en gevaarlijk", aldus het modehuis.

Thierry werd als actrice vooral bekend dankzij haar rollen in Crime and Punishment, Babylon A.D. en Largo Winch. Ze zal binnenkort terug op het scherm te zien zijn in de film The Princess of Montpensier.






 


Reacties

geen reacties

Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.


inloggen / registreren



Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be