Registreren

Kleindochter van de Queen mag huwelijksfoto's niet verkopen

16 juli 2011, 21:21

Kleindochter van de Queen mag huwelijksfoto's niet verkopen

Zara Phillips, de kleindochter van de Britse queen, mag haar huwelijksfoto's niet verkopen aan een tijdschrift. Dat beweert de Britse tabloid Daily Mail.

De 29-jarige dochter van prinses Anne geeft op 30 juli haar jawoord aan rugbyspeler Mike Tindall. Het koppel wilde de foto's voor een slordige 500.000 pond verkopen aan het tijdschrift Hello!, maar kreeg een 'njet' van het paleis te horen.

De koninklijke familie vindt dat het een private plechtigheid moet blijven, beweren anonieme bronnen. Er zou slechts een handvol fotografen aanwezig zijn tijdens het huwelijk.

Zara, 13de in lijn voor de troon, heeft geen koninklijke titel en kan dus niet rekenen op een dotatie. "Ze vindt dan ook dat ze het recht heeft om de foto's te verkopen. Ze is niet blij met de beslissing, maar zal die toch respecteren", klinkt het verder in de tabloid.

Beeld: Photonews






 


Reacties

geen reacties

Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.


inloggen / registreren

TIP!

Meest gelezen

"Keizer van Oostende": het machtsmisbruik van Johan Vande Lanotte


Het is niet dat we u willen aanmoedigen om een abonnement te nemen, maar al sinds het...



"Miss België is het leger voor vrouwen: zwijgen, eten, slapen en lachen"


Elke Vanelderen deed ooit mee aan Miss België, maar raakte niet erg ver. Een...



Will Smith slaat journalist in gezicht

Will Smith slaat journalist in gezicht

Will Smith heeft op de première van 'Men In Black 3' in Moskou een Oekraïense...






Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be