Registreren

Topman BA: 'Strenge veiligheidscontroles bij inchecken volledig overbodig'

28 oktober 2010, 19:32

'Neem nu de iPad. Er is nog altid niet beslist of de computertablet een laptop is of niet. In sommige luchthavens moet ie dus worden uitgepakt; in andere niet. We moeten stoppen met zaken te doen omdat de Amerikanen ze van ons eisen, terwijl diezelfde procedures in de VS niet eens worden toegepast'.

Als het aan Martin Broughton, de voorzitter van British Airways, ligt, kunnen de strenge veiligheidseisen op vlieghavens stilaan maar zeker worden afgebouwd. Hij vergelijkt de wandeling van de incheck-balie naar het vliegtuig met 'een soort hindernisbaan vol obstakels'. Kost veel tijd en geld, doch het nut van al die controles blijft onduidelijk.

'Zo moeten Amerikanen op binnenlandse vluchten hun schoenen niet uitdoen; waarom moet het binnen Europa dan wel?'

'Iedereen weet dat een aantal maatregelen in het veiligheidsprogramma volledig overbodig zijn en kunnen worden overgeslagen.'







Tags: amerikanen, overbodig, strenge


 


TIP!

Meest gelezen

O'Cool in slechte papieren

O'Cool in slechte papieren

O'Cool zit in slechte papieren. De diepvriesvoedingsketen heeft bescherming tegen zijn...



Colruyt krijgt Franse monsterboete van 392.000 eurol

Colruyt krijgt Franse monsterboete van 392.000 eurol

De Franse mededingingsautoriteit heeft warenhuisketen Colruyt een boete gegeven van...



Electrabel sluit centrale: 150 mensen verliezen job

Electrabel sluit centrale: 150 mensen verliezen job

De directie van Electrabel heeft woensdag de intentie meegedeeld om de centrale in het...






Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be