HomeNieuwsBizarChocofans willen Nutella boycotten

Chocofans willen Nutella boycotten

Fans van Nutella willen de bekende hazelnootpasta boycotten. Ze vinden het niet kunnen dat het recept van de lekkernij is aangepast.

Fans van Nutella zijn in alle staten nadat enkele dagen geleden bekend raakte dat het recept van de bekende chocopasta aangepast is. De bal ging aan het rollen toen een Duitse consumentenorganisatie twee potten vergeleek. De choco in de ene pot was duidelijker lichter dan de andere.

Achteraf gaf Ferrero, de fabrikant van de hazelnootpasta, toe dat er minder cacao in zit, maar meer melkpoeder en suiker. Die aanpassingen kunnen voor veel chocoliefhebbers niet door de beugel. Op sociale media uiten ze dan ook hun ongenoegen en roepen ze op om Nutella te boycotten door geen potten meer te kopen.

Blijf niks missen!

De meest opvallende, gekke en bizarre verhalen van het internet.

Gratis & geen spam - uitschrijven kan altijd.

POPULAIRE ARTIKELS

Gelijkaardige Artikels