Entertainment
Ella Leyers doet perfecte imitatie van Bart uit ‘Blind Gekocht’: «Dit is echt te grappig!» (video)

Actrice Ella Leyers heeft haar imitatietalent nog eens geëtaleerd op Instagram. Ze deed een nagenoeg perfecte versie van Bart Appeltans na.
Dat Ella Leyers mensen kan nabootsen, wisten we al door haar passages in ‘Tegen de Sterren op’. Maar nu ‘Blind Gekocht’ op televisie te zien is en behoorlijk populair is, zette ze een imitatie neer van Bart Appeltans. De 39-jarige interieurarchitect heeft een opvallend Limburgs accent en dat wist Ella maar al te goed na te doen.
Haar volgers steken hun enthousiasme over haar prestatie niet onder stoelen of banken. «Geweldig!», «Dat lijkt er echt hard op», en «Dit is echt te grappig», klinkt het onder meer in de reacties.
Foto: Instagram / @ella.leyers – @bart.appeltans
Wie ‘De Bachelor’ gevolgd heeft, weet dat Fabrizio in de finale voor Madieke koos ten koste...
Presentator Kobe Ilsen en zijn verloofde zijn voor het eerst papa en mama geworden. Dat maakten...
Boer Kim onthult in een interview waarom hij eerst voor Ginny koos en achteraf besefte dat...
Jada Borsato, de dochter van de Nederlandse zanger Marco Borsato, praat in een interview over overspel...
De ‘Sprite-challenge’ is aan een stevige opmars bezig. We zien dezer dagen online wel vaker mensen...