Registreren

Club Brugge-aanvoerder Carl Hoefkens verlengt contract niet

27 januari 2012, 18:05

Club Brugge-aanvoerder Carl Hoefkens verlengt contract niet

Aanvoerder Carl Hoefkens verlengt zijn in de zomer van 2012 aflopende contract bij Club Brugge niet. Club stelde een contractverlenging van twee seizoenen voor met een prestatiegerichte clausule in het tweede seizoen, maar Hoefkens besliste om daar niet op in te gaan. Dat meldde Club Brugge vrijdag.

De onderhandelingen tussen Club Brugge en Carl Hoefkens sleepten al geruime tijd aan. Uiteindelijk raakten beide partijen het niet eens.

"Club Brugge deed Hoefkens aanvankelijk een voorstel voor één seizoen. Op vraag van de speler paste Club het voorstel aan en deed hem een aanbod om twee seizoenen bij te tekenen met een gedeeltelijk prestatiegerichte clausule voor het tweede seizoen. Donderdag liet Hoefkens weten finaal niet op het voorstel in te gaan. Tegelijk gaf hij wel aan dat hij op een positieve en succesvolle manier het seizoen bij Club Brugge wil afsluiten", luidde de mededeling.

"Zwartste dag uit mijn carrière"

Carl Hoefkens zelf reageerde vrijdag bijzonder teleurgesteld op de recente ontwikkelingen. "Zwartste dag in mijn carrière", twitterde hij. Hoefkens staat sinds 2009 onder contract in het Jan Breydelstadion en was zowel onder Adrie Koster als Christoph Daum een vaste waarde in de Blauw-zwarte achterlinie.

Met revelatie Thomas Meunier en de beloftevolle Jimmy De Jonghe bereikte Club Brugge wel een principeovereenkomst omtrent hun contractverlengingen. Meunier tekent eerstdaags bij tot 2016, De Jonghe krijgt een contractverlenging tot 2015, met optie voor een bijkomend seizoen. Ook voor de Nigeriaanse aanvaller Joseph Akpala ligt een contractverlenging voor twee seizoenen klaar.

Belga

Foto: Photonews






 


Reacties

geen reacties

Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.


inloggen / registreren

TIP!

Meest gelezen

Coach Montenegro: "België is meer dan Hazard"

Coach Montenegro:

Voor Montenegro, dat in de barragewedstrijden voor het EK een maatje te klein was voor...



Waasland-Beveren krijgt 200 spelers aangeboden

Waasland-Beveren krijgt 200 spelers aangeboden

Waasland-Beveren is (opnieuw) eersteklasser en dus interessant op de transfermarkt. De...



Van Veldhoven nieuwe coach KV Mechelen

Van Veldhoven nieuwe coach KV Mechelen

De tot Belg genaturaliseerde Nederlander Harm van Veldhoven gaat aan de slag bij KV...






Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be