Doden in Afghanistan en Bolivia door noodweer
09 februari 2010, 10:56
In Afghanistan stierven minstens 28 mensen door een sneeuwstorm. Aan de andere kant van de wereld in Bolivia kwamen veertien mensen om bij een zware regenval.
In het noorden van Afghanistan zijn minstens 28 mensen omgekomen bij een sneeuwstorm. Ze waren meegesleurd met lawines of doodgevroren.
Bij het stormweer op de 3.300 meter hoge Salang-pas raakten ook meer dan zeventig mensen gewond. 1.500 mensen die onder de sneeuw bedolven waren geraakt, moesten geëvacueerd worden.
Bolivia
Een bijzonder zware regenval in Bolivia, veroorzaakt door het klimaatverschijnsel El Niño, heeft al aan minstens veertien mensen het leven gekost.
Er zijn 28.000 Boliviaanse gezinnen getroffen door de onophoudelijke regenstroom die volgens de weerdienst nog tot maart zal blijven aanhouden.











Reacties
Plaats jouw bericht hier
Reageren? Gelieve je eerst aan te melden.