Registreren

Man blijft in de cel voor moordpoging op echtgenote

10 september 2010, 17:19

Man blijft in de cel voor moordpoging op echtgenote

De raadkamer heeft de aanhouding van de 41-jarige Nigeriaan David Gabriel A. verlengd voor de moordpoging op zijn vrouw. Woensdag stak hij de vrouw met een keukenmes neer in haar woning op de Bilzersteenweg in Tongeren. Ook nadat zij via het raam was weggevlucht, bleef de man haar messteken toedienen.

Het koppel was dertien jaar getrouwd, maar de man zag zijn gezin niet veel. Dinsdagavond was hij naar Tongeren afgezakt. Zijn 34-jarige vrouw was uit werken. Toen ze thuis kwam, ontstond er ruzie.

Met een keukenmes haalde hij meermaals uit naar de vrouw. Bij het slachtoffer werden 44 steekwonden vastgesteld. Na zijn razernij liet de man zijn vrouw voor dood achter. Zij werd in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.

De toestand van de vrouw is inmiddels verbeterd, ze zal de moordaanslag overleven. Het koppel heeft twee kinderen.






 


Reacties

3 reacties

Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.


inloggen / registreren

TIP!

Meest gelezen

Gladde wegen: aantal incidenten blijft beperkt

Gladde wegen: aantal incidenten blijft beperkt

Het aantal ongevallen door het gladde weer valt mee, al zijn er plaatselijk wel enkele...



Computervirus legt ministerie Financiën lam

Computervirus legt ministerie Financiën lam

Een hardnekkig virus legt al twee dagen het computersysteem van het ministerie van...



Neerslag dreigt wegen zondag spekglad te maken

Neerslag dreigt wegen zondag spekglad te maken

Het is zaterdagnamiddag droog en overwegend zonnig. Er staat een zwakke tot matige...






Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be