Allochtonen vinden moeilijk stageplaats
09 februari 2010, 08:00Het Centrum voor Gelijkheid van Kansen kreeg al meerdere meldingen binnen en pleit nu voor een omvorming van het stagesysteem.
Directeur Jozef De Witte wil dat niet de leerlingen maar de scholen nu stageplaatsen organiseren bij bedrijven die vooraf moeten verzekeren dat ze de stagiairs niet zullen discrimineren.

Het is voor jonge allochtonen moeilijk om bedrijven te vinden waar ze stage kunnen lopen. Meisjes met een hoofddoek worden het vaakst geweigerd.












Reacties
Plaats jouw bericht hier
Reageren? Gelieve je eerst aan te melden.
We hebben Vlaams crapuul genoeg en betalen ons reeds blauw om hun natje en droogje.
Op die manier scheidt men het kaf ven het koren
Dat de heren politiekers zich dringend met dit probleem gaan bezighouden is een utopie zeker?
We hebben Vlaams crapuul genoeg en betalen ons reeds blauw om hun natje en droogje.
Op die manier scheidt men het kaf ven het koren
Dat de heren politiekers zich dringend met dit probleem gaan bezighouden is een utopie zeker?
IVB : taal, gebruiken, Belgische gewoontes, wat kan en niet mag.
Ze hebben hier nooit de moeite of tijd aan willen besteden en nu zitten ze met de gebakken peren.
Resultaat : elkaar niet begrijpen, aanpassen omdat er geen duidelijke regels en afspraken zijn gemaakt.
De vraag is misschien ook: wie provoce
Terugsturen van deze die zich niet gedragen of KUNNEN aanpassen vind ik echter een uitstekende oplossing.
Dat ze een centrum oprichten:
"aanpassen aan de belgische cultuur " ... k denk dat dit meer gaat oplossen!
Wat betreft dat problemen maken: u en ik zullen daar geen probleem om maken. Waarom gebeurt dat dan niet? De g
Discriminatie maakt uw probleem alleen maar groter.
"Consider the Koran, for example; this wretched book...In this book we find the saddest and poorest form of theism..." (cit A.S.)
als ik zeg als de vele gediscrimineerden zich MINDER als groep zouden gedragen dan was er al een groot probleem opgelost!
ik kan er inkomen dat meisjes met hoofdoeken geweigerd worden. Het is geen gezicht en ergens onbeleefd, ongepast (vind ik) om de hoofddoek te dragen op het werk in de school enz.
Straks moeten zij voor hen nog werk gaan zoeken ook!Voor onze kinderen is het ook niet makkelijk,maar zijn wel makkelijker in de omgang(procentueel bekeken)Maar ja zij genieten dan ook een autochtone opvoeding!
Ga die onthouden.
Ze hébben een keuze, een maro.stagaire heeft ervoor GEKOZEN haar hoofddoek af te doen gedurende de stage-uren! ze kwam ermee toe en zette hem op nadien..waarom moeilijk doen? rascisme..Tja tis maar hoe je het bekijkt..
Zo kan ik het nog jaren volhouden zei hij.
Mensen die uit de band springen willen ze nergens.
zo is het.
Dus , gewoon uw aanpassen en de zaken zullen een stuk
Het proberen waard zou ik zeggen.
ARM BELGIË
en zoals molletje en eenburger zeggen.stage in land van herkomst doen..
Als wij naar sommige moslimlanden gaan vinden we het vanzelfsprekend dat we ons aanpassen.
In omgekeerde volgorde lukt dat blijkbaar niet.
Een kwestie van geen respect te willen opbrengen voor onze cultuur.