Smogalarm blijft ook dinsdag van kracht
08 februari 2010, 17:40De concentraties aan fijn stof in de lucht zijn de voorbije uren erg gedaald, maar volgens IRCEL niet voldoende om het smogalarm af te blazen. Ook morgen geldt er dus op verschillende autosnel- en ringwegen nog steeds een snelheidsbeperking tot 90 kilometer per uur. Maandag heeft de wegpolitie 2.866 bestuurders betrapt op overdreven snelheid. Of het smogalarm ook woensdag nog van kracht zal blijven wordt dinsdagochtend beslist.
Het smogalarm wordt minstens nog tot en met dinsdag verlengd. Dat laat de Intergewestelijke Cel voor het Leefmilieu (IRCEL) maandag weten.












Reacties
Plaats jouw bericht hier
Reageren? Gelieve je eerst aan te melden.
Koudere dieselmotoren is slechtere verbranding. De oplossing ligt op een totaal ander domein. LPG veroorzaakt geen fijn stof, dus lpg promoten ipv af te remmen met bijkomende belastingen. Politici zijn gewoon een bende debiele hypocrieten.