Registreren

Gladde wegen: aantal incidenten blijft beperkt

12 februari 2012, 10:49

Gladde wegen: aantal incidenten blijft beperkt

Het aantal ongevallen door het gladde weer valt mee, al zijn er plaatselijk wel enkele incidenten gesignaleerd. Dat zegt Hajo Beeckman van het Vlaams Verkeerscentrum.

"In Zuidwest-Vlaanderen waren er zondag een aantal ongevallen op de snelwegen. Waarschijnlijk omdat het daar harder regent dan elders in het land", aldus Beeckman. "In andere regio's is het lichtjes aan het regenen of sneeuwen, dus het kan gevaarlijk worden."

Vanaf zondagmiddag was er lokale gladheid voorspeld, door winterse neerslag en regen, vooral in het westen van het land. Het Vlaams Verkeerscentrum en de federale politie waarschuwden voorzichtig te zijn op de weg.

Strooidiensten

De strooidiensten van het Agentschap Wegen en Verkeer strooiden de voorbije nacht 614 ton zout op de Vlaamse gewestwegen en snelwegen. "Ook de komende uren staan de strooiwagens paraat om in functie van de weersomstandigheden opnieuw uit te rijden", aldus nog het agentschap.

Belga






 


Reacties

24 reacties

Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.


inloggen / registreren

TIP!

Meest gelezen

"Moord op Diana (4) was niet gepland"


De advocaat van Juliana S.D., de vrouw die haar dochtertje Diana (4) wurgde, trekt in...



Israëlische minister weigert hand Onkelinx te schudden

Israëlische minister weigert hand Onkelinx te schudden

PS-vicepremier en minister van Volksgezondheid Laurette Onkelinx (PS) heeft op een...



Een derde gevangenen illegaal in België

Een derde gevangenen illegaal in België

Een derde van de gevangenen is illegaal in België. Dat deelde staatssecretaris voor...






Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be