Registreren

Zware hinder op E19 na ongeval met vrachtwagens

17 mei 2011, 12:53

Zware hinder op E19 na ongeval met vrachtwagens

Een zwaar ongeval met twee vrachtwagens op de E19 in Zemst, zorgde de hele ochtend en voormiddag voor zware verkeershinder in de richting van Brussel. Kort na de middag deed zich in Loenhout, in de andere richting, ook een ongeval met vrachtwagens voor.

Twee vrachtwagens kwamen dinsdagochtend met elkaar in botsing op de E19 ter hoogte van Zemst. Zowel de rechter- als de middenrijstrook raakten versperd, wat zorgde voor grote hinder in volle ochtendspits.

De bestuurder van de aanrijdende vrachtwagen zat geklemd in zijn cabine en moest bevrijd worden door de brandweer van Vilvoorde. De andere vrachtwagen verloor zijn lading.

Het duurde tot 11 uur eer kon begonnen worden met de takelwerkzaamheden. Pas na 13 uur zal de volledige rijbaan worden vrijgegeven. Het verkeer in de richting van Brussel ondervindt bijgevolg zware hinder door het ongeval.

Beeld: BFM






 


Reacties

1 reactie

Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.


inloggen / registreren

TIP!

Meest gelezen

"Moord op Diana (4) was niet gepland"


De advocaat van Juliana S.D., de vrouw die haar dochtertje Diana (4) wurgde, trekt in...



Israëlische minister weigert hand Onkelinx te schudden

Israëlische minister weigert hand Onkelinx te schudden

PS-vicepremier en minister van Volksgezondheid Laurette Onkelinx (PS) heeft op een...



Een derde gevangenen illegaal in België

Een derde gevangenen illegaal in België

Een derde van de gevangenen is illegaal in België. Dat deelde staatssecretaris voor...






Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be