Registreren

Informaticaprobleem NMBS verholpen: weer tickets aan loketten te koop

03 maart 2011, 09:52

Informaticaprobleem NMBS verholpen: weer tickets aan loketten te koop

De informaticaproblemen bij de loketten van de NMBS zijn donderdag sinds ongeveer half tien van de baan. Dat meldt woordvoerder Jochem Goovaerts. Alle stations werden donderdag vanaf ongeveer kwart over zeven getroffen door de panne.

Door het defect konden de reizigers aan geen enkel loket tickets kopen. Alle automatische verdelers in de stations werkten wel. Passagiers konden daar hun ticket kopen of op de trein bij de conducteur, zonder een supplement te betalen.

De informatici van de spoorwegmaatschappij bogen zich over het probleem en herstelden de panne omstreeks half tien 's morgens. Het euvel had geen gevolgen voor het treinverkeer en de NMBS noteerde geen opmerkelijke vertragingen.

Het is naar verluidt niet de eerste keer dat de NMBS getroffen wordt door zo'n panne, ook al gebeurt het niet vaak en was het tot donderdag alweer lang geleden.






 


Reacties

1 reactie

Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.


inloggen / registreren

TIP!

Meest gelezen

"Moord op Diana (4) was niet gepland"


De advocaat van Juliana S.D., de vrouw die haar dochtertje Diana (4) wurgde, trekt in...



Israëlische minister weigert hand Onkelinx te schudden

Israëlische minister weigert hand Onkelinx te schudden

PS-vicepremier en minister van Volksgezondheid Laurette Onkelinx (PS) heeft op een...



Een derde gevangenen illegaal in België

Een derde gevangenen illegaal in België

Een derde van de gevangenen is illegaal in België. Dat deelde staatssecretaris voor...






Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be