Registreren

Win: Maak zelf je eigen juwelen!

23 april 2009, 15:01

Win: Maak zelf je eigen juwelen!

Ladies, opgepast… Fashionata mag plaatsen voor een super leuke workshop weggeven! Zin om je eigen juwelen te maken? Let dan eventjes op!
In de Art Clay Silver workshop is het werken met zilverklei supergemakkelijk: iedereen kan zijn eigen, unieke sieraden maken. In de eerste fase werk je ermee zoals met gewone klei. Kneden, rollen, stempels indrukken, vormen uisteken,… alles is mogelijk. Dan wordt het gedroogd en begint het afwerken met vijlen en schuurpapier. Even de oven in, nog wat polijsten en klaar. In een workshop van 3 à 4 uur heb je je eigen juweel ontwerpen en gemaakt. Alles wat je maar kan bedenken, kun je maken!




 


Deze workshop zal doorgaan op zaterdag 9 mei van 13.30u tot 17u in Linter en wij geven 5 plaatsen weg. Fashionata zal ook van de partij zijn! Wil jij er ook graag bij zijn? Stuur dan een mailtje naar sofie@fashionata.be met je gegevens ( profielnaam op Fashionata, leeftijd, adres) + de reden waarom jij een plaats voor deze workshop zou willen winnen. Veel succes!



bron: Fashionata.be




Tags: workshop, juwelen


 


Reacties

geen reacties

Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.


inloggen / registreren

TIP!

Meest gelezen

Guess verliest rechtszaak van Gucci

Guess verliest rechtszaak van Gucci

Het modehuis Gucci heeft na drie jaar juridische strijd eindelijk haar slag...



Olivier Strelli in bijzonder slechte papieren

Olivier Strelli in bijzonder slechte papieren

Na Walter Van Beirendonck en Mais il est où le soleil zit nu ook Olivier Strelli in...



Madonna start samenwerking met Georgia May Jagger

Madonna start samenwerking met Georgia May Jagger

Material Girl, de lijn van Madonna en dochter Lourdes, heeft er een nieuw...






Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be