Registreren

Mannen waarderen kledingadvies van vrouw

28 januari 2012, 06:29

Mannen waarderen kledingadvies van vrouw

Mannen appreciëren het kledingadvies van hun wederhelft. Maar liefst 60% van de mannen zou eerst de goedkeuring van zijn vrouw vragen voordat hij naar het werk vertrekt. Gill Politis van de Britse modeketen High and Mighty voerde de studie uit en vindt de resultaten niet verrassend. "Er op je best uitzien op het werk is erg belangrijk. Weten dat je er goed uitziet is bepalend voor je zelfvertrouwen ten opzichte van je collega's en bazen", weet ze.

Het merendeel van de respondenten biechtte op dat ze de kledingsmaak van hun vrouw meer vertrouwen dan hun eigen voorkeuren. Anderen laten de vrouw dan weer beslissen omdat ze weten dat zij daarvan geniet. Sterker nog: één op de vijf mannen geeft zelfs toe dat hij het leuk zou vinden als zijn vrouw elke dag de juiste kleren zou klaarleggen. Drie op vijf vindt het voldoende om enkel de goedkeuring te vragen.

Het zijn vooral de mannen tussen de 18 en 24 jaar die zich laten assisteren door hun geliefde. Dit in tegenstelling tot mannen tussen de 35 en 44 jaar. Zij maken liever zelf hun keuzes. Uit de studie blijkt ook dat vrijgezellen eerder raad vragen aan familie of vrienden. De meeste kledingstukken waarover mannen advies nodig hebben zijn sokken, hemden en T-shirts.

Helpen aankleden

Merkwaardig is dat veel mannen zich blijkbaar ook laten helpen met aankleden. 58% zou hulp nodig hebben bij het knopen van de das. 43% krijgt assistentie om zijn kraag goed te leggen. 36% krijgt zijn manchetknopen niet zelf dicht en 29% van de mannen laat de vrouw zijn hemd dichtknopen.

Beeld: Photo News






 


Reacties

geen reacties

Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.


inloggen / registreren

TIP!

Meest gelezen

Guess verliest rechtszaak van Gucci

Guess verliest rechtszaak van Gucci

Het modehuis Gucci heeft na drie jaar juridische strijd eindelijk haar slag...



Olivier Strelli in bijzonder slechte papieren

Olivier Strelli in bijzonder slechte papieren

Na Walter Van Beirendonck en Mais il est où le soleil zit nu ook Olivier Strelli in...



Madonna start samenwerking met Georgia May Jagger

Madonna start samenwerking met Georgia May Jagger

Material Girl, de lijn van Madonna en dochter Lourdes, heeft er een nieuw...






Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be