Teek is het meest gehate beest
27 mei 2011, 00:52
De teek is het meest vervelende dier op aarde. Dat blijkt uit de Nederlandse Vara's Vroege Vogels rotbeestverkiezing. 1) Het is een klein diertje, maar blijkbaar moeten vele mensen niet van het dier weten. Teken kunnen de ziekte van Lyme overbrengen. Dat is een erg vervelende ziekte, maar lang niet zo ernstig als malaria. Toch staat de malariamug niet eens in de top-50. Wellicht komt het doordat malaria toch meer een ver-van-mijn-bed-show is.
2) We noemen hem zo vaak trouwe viervoeter, maar niet iedereen is dol op honden. Uit de enquête blijkt dat de hond geen allemansvriend is. Het dier staat namelijk op de vijfde plaats.
3) Ook met spinnen en miauwen is niet iedereen opgezet. Want ook de kat prijkt hoog bovenaan de lijst, namelijk op nummer zeven.
4) Een van de meest gehate vogel is de stadsduif. Goed voor plek nummer dertien.
5) Uit de enquête bleek echter wel dat de mens nogal vaak voorkwam als ellendigste rotbeest. Volgens velen doet geen enkel ander dier doet zoveel slechts voor de aarde en voor andere soorten.
6) De top tien: 1. Teek, 2. Steekmug, 3. Daas, 4. Wesp, 5. Hond, 6. Zilvervisje, 7. Kat, 8. Eikenprocessierups, 9. Vlo, 10. Hoofdluis.
bron: MF










Reacties
3 reacties
Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.
inloggen / registreren