Registreren

"Bijna in mijn broek gedaan van schrik"

19 december 2011, 07:03

"Bijna in mijn broek gedaan van schrik"

Vanaf vanavond reist Martin Heylen in het tweede seizoen van ‘God En klein Pierke’ de wereld rond in het kielzog van bekende Belgen. In de eerste aflevering volgt hij oorlogsjournalist Rudi Vranckx naar Afghanistan.

"Als onze levens in gevaar konden komen, bleef mijn ploeg thuis. Maar uiteindelijk is die grens van gevaarlijke en minder gevaarlijke gebieden zeer flou. Je zal zien dat ik het geregeld bijna in mijn broek heb gedaan van de schrik”, aldus Martin Heylen.

Voorbeeld? “Het was niet de bedoeling om in een stenen- en kogelregen terecht te komen. Ik was meegegaan omdat hij een reportage ging maken over de Palestijnse vrijheid en onafhankelijksverklaring. Plots moest ik een kogelvrije vest aantrekken, een helm opzetten en rennen voor mijn leven. Het levert wel straffe tv op.”

Beeld: VRT






 


Reacties

13 reacties

Om reacties te lezen of schrijven, moet je ingelogd zijn.


inloggen / registreren

TIP!

Meest gelezen

"Keizer van Oostende": het machtsmisbruik van Johan Vande Lanotte


Het is niet dat we u willen aanmoedigen om een abonnement te nemen, maar al sinds het...



Iris niet naar finale Eurosongfestival

Iris niet naar finale Eurosongfestival

De 17-jarige Iris heeft zich dinsdagavond niet geplaatst voor de finale van het...



The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

Mysterieuze, donkere thriller, gebaseerd op de wereldwijde bestseller van Stieg...






Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een samenvatting van de laatste nieuwsberichten.



1001 Gratis Spelletjes


Zita TV-gids

Vanavond op TV

Sunjets.be